Endelig så er det fredag:) selvom jeg forsatt er sengeliggende så har man lov til å kose seg litt! Mannen i huset har lagd nydelig mat til oss, kebab med couscous, gresk salat og tzatziki! Nå koser vi oss med chevre, litt sjokolade, potetgull og et glass vin! Deilig med fredag :) håper dere koser dere også!
det såg godt ut, del gjerne oppskrifta med oss :)
SvarSlettgod bedring, og nyt fredagen :)
henriette
Så heldig du er som har en mann som lager sånn deilig mat. Det så veldig godt ut. Jeg laget couscous her om dagen men ikke er jeg sikkerpå om jeg laget den helt riktig... Gjengen her hjemme likte det i hvertfall ikke. Kanskje man trenger å venne seg til det først?
SvarSlettTakk for koselig kommentar hos meg.
Ha en fin helg ;)
Åh, nammis! Lucky you som har en så flink man som dukar upp med såna läckerheter!
SvarSlettHa en fin start på veckan - här laddar vi upp till 17. mai, med bunader som ska strykas, bord som ska dekkes, mat som ska lagas... Hurra!
Kram Joy
شركة المثالية للتنظيف افضل شركة تنظيف بالمنطقة الشرقية تخصصت في تقديم كافة الاعمال المنزية من نظافة ومكافحة حشرات بالمنطقة فلديها افضل الخدماتبافضل جودة واوبارخص الاسعار التي لا تتوفر الا معها كافضل وارخص شركة تنظيف بالاضافة الي خدمتا مكافحة الحشرات ورش المبيدات الامنة والفعالة علي الحشرات بجميع انواعها .. تقدم لكم اليوم افضل العروض والخدمات بخصومات هائلة يمكنكم الحصول عليها من خلال الروابط التالية
SvarSlettشركة المثالية للتنظيف
شركة المثالية للنظافة
شركة المثالية للتنظيف بالدمام
شركة المثالية للتنظيف بالخبر
شركة المثالية للتنظيف بالقطيف